Učitelé

Učitelé

Alexa Jitka   alexa@zustrutnov.cz klavír
Aman Iveta   aman@zustrutnov.cz zpěv 
Červený Lukáš   cerveny@zustrutnov.cz housle
Dewat Miroslav   dewat@zustrutnov.cz keyboard, bicí nástroje
Donátová Eva   donatova@zustrutnov.cz housle
Dřevecký Jakub   drevecky@zustrutnov.cz bicí nástroje
Dvorský Jaroslav   dvorsky@zustrutnov.cz výtvarná tvorba 
Erben Jan   erben@zustrutnov.cz výtvarná tvorba
Gaislerová Julie   gaislerova@zustrutnov.cz počítačová grafika 
Gondek Petr   gondek@zustrutnov.cz počítačová grafika 
Havlíček Vít   havlicek@zustrutnov.cz klavír, varhany
Holomíčková Zdislava   holomickova@zustrutnov.cz výtvarná tvorba
Horáček Michal   horacek@zustrutnov.cz zpěv, sborový zpěv (Cantanti)
Hrubecká Štěpánka   hrubecka@zustrutnov.cz klavír, klavír a písnička, klavírní seminář 6.roč.
Hylská Jana   hylska@zustrutnov.cz housle/viola, souborová hra (Malý smyčcový orchestr)
Janigová Irena 739 458 656 janigova@zustrutnov.cz hudební přípravka, hudebmní dílna, violoncello 
Jiranová Lenka   jiranova@zustrutnov.cz zobcová flétna, souborová hra (FS Zhor)
Jiskra Ondřej   jiskra@zustrutnov.cz zobcová flétna 
Josífková Magdalena   josifkova@zustrutnov.cz zobcová flétna, flétna 
Kárník Václav   karnik@zustrutnov.cz zobcová flétna, trubka, pozoun, tenor, baryton, lesní roh, tuba
Katschner Tomáš   katschner@zustrutnov.cz basová kytara, souborová hra (Jazzinec kvartet, MyBand)
Korbel Tomáš   korbel@zustrutnov.cz klavír
Krečmer Josef   krecmer@zustrutnov.cz violoncello
Kulichová Barbora   kulichova@zustrutnov.cz saxofon 
Kundrtová Hana   kundrtova@zustrutnov.cz zpěv, sborový zpěv (Písnička)
Lička Martin   licka@zustrutnov.cz kytara, souborová hra (Asinus musicus)
Madževská Jana 603 976 369 madzevska@zustrutnov.cz zástupce ředitele; hudební dílna
Matysková Blanka 737 814 622 matyskova@zustrutnov.cz taneční obor
Michaličková Jana   michalickova@zustrutnov.cz taneční obor
Nesvadbová Anna   nesvadbova@zustrutnov.cz klavír
Paseka Eduard   paseka@zustrutnov.cz zobcová flétna, trubka, lesní roh, souborová hra (Dechový orchestr ZUŠ Trutnov, Malý dechový orchestr)
Prouzová Dita 730 894 055 prouzova@zustrutnov.cz výtvarná tvorba
Rodrová Alena   rodrova@zustrutnov.cz literárně-dramatický obor
Stejskal Martin   stejskal@zustrutnov.cz kytara, souborová hra (Deset rukou, kapela)
Stránská Yanka   stranska@zustrutnov.cz zpěv, sborový zpěv (Bosorky, přípravkové sbory)
Suchánek Jaroslav   JaraSuchanek@seznam.cz zobcová flétna, trubka
Talavašková Kateřina 776 153 944 talavaskova@zustrutnov.cz taneční obor
Tvrdíková Drahomíra   tvrdikova@zustrutnov.cz housle/viola, souborová hra (FS Zhor)
Valtera Tomáš   valtera@zustrutnov.cz zobcová flétna, klarinet, saxofon
Vídeňský Jan   vidensky@zustrutnov.cz klavír, keyboard, akordeon, jazzový klavír
Viesnerová Lucie 775 300 981 viesnerova@zustrutnov.cz klavír, klavírní seminář 5.roč.
Vihan Vladimír   vihan@zustrutnov.cz klavír, klavírní korepetice
Ziková Šárka   zikova@zustrutnov.cz literárně-dramatický obor

 

Provozní zaměstnanci

Kořínková Vlasta 731 115 822 zus.trutnov@volny.cz ekonom
Semeráková Markéta 603 271 736 semerakova@zustrutnov.cz administrativní pracovník
Tesař Jaromír     školník
Havlová  Jana     uklizečka
Langerová  Monika     uklizečka
Vagnerová Věra     uklizečka