Akce školy

  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Jednodenní pololetní prázdniny
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Jarní prázdniny
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Okresní kolo klavírní soutěže
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Klavírní koncert
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
    poznámka:
  • Taneční workshopy s Danielem Urquillou z Argentiny
    kdy:
    místo: Školní ulice A - TO 04 - taneční sál vlevo
    poznámka:
  • Absolventský koncert Denisy Coufalové
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
    poznámka:
  • Absolventský koncert Kláry Fátorové
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Vynášení smrti - velikonoční představení TO
    kdy:
    místo: spol. centrum UFFO
    poznámka:
  • Velikonoční prázdniny
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Velký pátek
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Velikonoční pondělí
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Brány města dokořán - dechový orchestr
    kdy:
    místo: Nové Město nad Metují, Husovo náměstí
    poznámka:
  • Soustředění dechových orchestrů
    kdy:
    místo: Jívka II, Pension Jívka
    poznámka:
  • Třídní koncert žáků B. Kulichové
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Koncert žáků I. Janigové, L. Jiranové, D. Tvrdíkové
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Svátek práce
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Den vítězství
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Klavírní koncert čtyřruční hry - ZUŠ open 2020
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
    poznámka:
  • Jarní koncert - síň B.Martinů
    kdy:
    místo: koncertní síň B.Martinů
    poznámka:
  • ZUŠ OPEN 2020 - BOJIŠTĚ
    kdy:
    místo: Bojiště Trunov
    poznámka:
  • Absolventský koncert - Bélová Kristýna, Boušková Anna, Hýblová Tereza, Pechanová Karolína
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Absolventský koncert P.Richterové
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
    poznámka: Otevření koncertní síně ve 14 hodin. Následuje generální zkouška.
  • Absolventský koncert M. Břeně
    kdy:
    místo: Síň B. MArtinů
    poznámka:
  • Absolventský koncert
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka: Absolventský koncert Martin Schreiber
  • Absolventský koncert - Dvorská Alžběta, Kopecká Daniela, Kofránková Eliška
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Absolventský koncert (A. Hetflejšová, E. Vorochtová) - housle
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - hudební sál
    poznámka:
  • Absolventský koncert Štěpánky Kubečkové, klavír/ Lukáše Droppy, kytara
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
    poznámka: čas zkoušky od 16:00 hod.
  • Absolventský koncert - Ivana Jarošová
    kdy:
    místo: KSBM
    poznámka:
  • "malé" vystoupení TO
    kdy:
    místo: Školní ulice A - LDO - Divadýlko TrDýlko
    poznámka:
  • Festival Doteky - dechový orchestr
    kdy:
    místo: Horní Maršov, DOTEK, zahrada
    poznámka:
  • Hlavní prázdniny
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
    kdy:
    místo:
    poznámka:
  • Den upálení mistra Jana Husa
    kdy:
    místo:
    poznámka: