Akce školy

  • ANKETA - o nový název školního divadla
    kdy:
    místo: ZUŠ Trutnov
  • Účast v krajském kole soutěže žáků ZUŠ ve sborovém zpěvu
    kdy:
    místo: ZUŠ Rychnov nad Kněžnou
  • Okresní kolo soutěže ZUČ ve zpěvu
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Okresní kolo soutěže ZUČ ve zpěvu
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Krajská přehlídka dětských skupin scénického tance
    kdy:
    místo: Červený Kostelec
  • Zkouška velikonočního pásma Vynášení smrti
    kdy:
    místo: UFFO spol. centrum
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Zkouška velikonočního pásma Vynášení smrti
    kdy:
    místo: UFFO spol. centrum
  • Velikonoční pásmo Vynášení smrti
    kdy:
    místo: UFFO spol. centrum
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Vystoupení mladších žáků smyčcového oddělení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Besídka žáků Drahomíry Tvrdíkové
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Vystoupení mladších žáků smyčcového oddělení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Velikonoční prázdniny
    kdy:
    místo:
  • Velký pátek
    kdy:
    místo:
  • Velikonoční pondělí
    kdy:
    místo:
  • Třídní besídka žáků Štěpánky Hrubecké
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Dopisy pro růži - závěrečné představení tanečního oboru
    kdy:
    místo: UFFO, Trutnov
  • Klavírní koncert čtyřruční hry
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
  • Svátek práce
    kdy:
    místo:
  • Soustředění dechových orchestrů
    kdy:
    místo: Jívka II, Pension Jívka
  • Absolventský koncert Daniely Šustrové a Venduly Mráčkové
    kdy:
    místo: koncertní síň B.Martinů
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Den vítězství
    kdy:
    místo:
  • Absolventský koncert Terezy Sauerové a Jany Novotné
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Absolventský koncert Petra Joudala (viola) a Kristýny Jirmanové (flétna)
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Absolventský koncert T.Mišoňová, L. Krausová
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Třídní vystoupení žáků L.Viesnerové
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Žákovské vystoupení
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Absolventský koncert Leontýny Hofmanové a Kateřiny Matasové (zpěv)
    kdy:
    místo: Síň Bohuslava Martinů
  • Písně na cesty krajinami duše
    kdy:
    místo: Síň Bohuslava Martinů
  • Písně na cesty krajinami duše (pro školy)
    kdy:
    místo: Síň Bohuslava Martinů
  • Písně na cesty krajinami duše (pro školy)
    kdy:
    místo: Síň Bohuslava Martinů
  • Jarní koncert ZUŠ
    kdy:
    místo: Koncertní síň B.Martinů
  • Absolventský koncert - K.Jirmanová, D.Augusta
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • ZUŠ OPEN 2019
    kdy:
    místo: Krakonošovo náměstí
  • ZUŠ OPEN 2019 - Dechové orchestry
    kdy:
    místo: Nové Město nad Metují, Husovo náměstí, Zámecká zahrada
  • postupové zkoušky - SMYČCOVÉ ODDĚLENÍ (VIOLONCELLA)
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 09 - Hrubecká
  • Přijímací zkoušky - HUDEBNÍ PŘÍPRAVKA 5let
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Přijímací zkoušky - HUDEBNÍ PŘÍPRAVKA 6let
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Přijímací zkoušky - HUDEBNÍ PŘÍPRAVKA 7let
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Přijímací zkoušky - hudební obor, ZPĚV
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Absolventský koncert H. Jorová, J. Zounarová,N. Dvořáková D. Retek
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • postupové zkoušky - SMYČCOVÉ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Přijímací zkoušky - hudební obor, DECHOVÉ NÁSTROJE
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Přijímací zkoušky - hudební obor, BICÍ NÁSTROJE
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Přijímací zkoušky - hudební obor, KYTARA
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Přijímací zkoušky - LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR
    kdy:
    místo: Školní ulice A - LDO - Divadýlko TrDýlko
  • Přijímací zkoušky - hudební obor, SMYČCOVÉ NÁSTROJE
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 05 - kytara
  • Absolventský koncert - V.Špicarová, Z.Roza, T.Kraus
    kdy:
    místo: Síň Bohuslava Martinů
  • postupové zkoušky - SMYČCOVÉ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Přijímací zkoušky - TANEČNÍ OBOR 7-8let
    kdy:
    místo: Školní ulice A - TO 04 - taneční sál vlevo
  • Přijímací zkoušky - TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 6let
    kdy:
    místo: Školní ulice A - TO 04 - taneční sál vlevo
  • Přijímací zkoušky - TANEČNÍ PŘÍPRAVKA 5let
    kdy:
    místo: Školní ulice A - TO 04 - taneční sál vlevo
  • Přijímací zkoušky - TANEČNÍ OBOR 9let a víc
    kdy:
    místo: Školní ulice A - TO 04 - taneční sál vlevo
  • Přijímací zkoušky - VÝTVARNÁ PŘÍPRAVKA 5-7let
    kdy:
    místo: Školní ulice B - VO 25 - Prouzová
  • Přijímací zkoušky - POČÍTAČOVÁ GRAFIKA
    kdy:
    místo: Školní ulice A - VO 18 - PC grafika
  • Přijímací zkoušky - VÝTVARNÁ TVORBA 8-11let
    kdy:
    místo: Školní ulice B - VO 25 - Prouzová
  • Přijímací zkoušky - VÝTVARNÁ TVORBA 12let a víc
    kdy:
    místo: Školní ulice B - VO 25 - Prouzová
  • Přijímací zkoušky - hudební obor, KLAVÍR/KEYBOARD
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Absolventský koncert Matěje Břeně a Anežky Ličkové
    kdy:
    místo: Síň Bohuslava Martinů
  • postupové zkoušky - KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Absolventský koncert - J. Špelda, V. Nikl
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
  • Přijímací zkoušky - VÝTVARNÁ TVORBA, náhradní termín
    kdy:
    místo: Školní ulice B - VO 25 - Prouzová
  • postupové zkoušky - KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Přijímací zkoušky - POČÍTAČOVÁ GRAFIKA, náhradní termín
    kdy:
    místo: Školní ulice A - VO 18 - PC grafika
  • Závěrečný koncert Martiny Skučkové
    kdy:
    místo: Koncertní síň B. Martinů
  • postupové zkoušky - KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • postupové zkoušky - KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • postupové zkoušky - KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
    kdy:
    místo: Hlavní budova - KN 01 - sál
  • Absolventský koncert Jakuba Borůvky
    kdy:
    místo: Školní ulice A - LDO - Divadýlko TrDýlko
  • Hlavní prázdniny
    kdy:
    místo:
  • Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
    kdy:
    místo:
  • Den upálení mistra Jana Husa
    kdy:
    místo: